File sync (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Transfer
nn: Overfør
