File sync (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Hostname
az: Host adı

en: - Select -
az: - Seçin -
