File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།
