File sync (8.x-1.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Port
nl: Poort

en: Plugin
nl: Plug-in

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Source path
nl: Bronpad

en: Transfer
nl: Overdracht

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
