File sync (8.x-1.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Port
sl: Vrata
