File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Publish
ar: انشر

en: host
ar: مستضيف
