File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Edit File
el: Επεξεργασία αρχείου

en: Delete File
el: Διαγραφή Αρχείου

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: host
el: υπολογιστής βάσης
