File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: Publish
eo: Publikigu

en: host
eo: gastiganto
