File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: username
hr: korisničko ime

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Publish
hr: Objavi

en: host
hr: poslužitelj
