File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: host
km: ម៉ាស៊ីន​
