File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Delete File
kn: ಕಡತವನ್ನು ಅಳಿಸಿಹಾಕು

en: Add File
kn: ಕಡತ
