File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: username
lv: lietotājvārds

en: password
lv: parole

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Publish
lv: Publicēts

en: host
lv: mājvieta
