File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: username
tr: kullanıcı adı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Delete File
tr: Dosyayı Sil

en: Publish
tr: Yayınla

en: host
tr: sunucu
