File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Publish
be: Апублікаваць

en: host
be: хост
