File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Delete File
fi: Poista tiedosto

en: Publish
fi: Julkaise

en: host
fi: isäntä

en: Transfer
fi: Siirrä
