File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: username
he: כינוי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Delete File
he: מחיקת קובץ

en: Publish
he: פרסם

en: host
he: שם שרת
