File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: username
hi: सदस्यनाम

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: host
hi: होस्ट
