File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: username
it: nome utente

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Delete File
it: Elimina file

en: Publish
it: Pubblica
