File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: username
kk: қолданушының аты

en: Publish
kk: Жариялау

en: host
kk: хост
