File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: password
pl: hasło

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Publish
pl: Publikuj

en: machine name
pl: nazwa wewnętrzna

en: Transfer
pl: Przesyłanie
