File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: username
sv: användarnamn

en: password
sv: lösenord

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Delete File
sv: Radera fil

en: Publish
sv: Publicera

en: host
sv: värd

en: Transfer
sv: Överför
