File Transfer (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: username
ta: பயனர் பெயர்

en: password
ta: குறிச்சொல்

en: Publish
ta: வெளியிடுக
