File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Publish
et: Avalda
