File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: password
oc: senhal

en: Publish
oc: Publicar

en: host
oc: nom de domeni
