File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Publish
sk: Zverejniť

en: host
sk: hostiteľ
