File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: username
bg: потребителско име

en: Publish
bg: Публикувай

en: host
bg: хост
