File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: username
da: brugernavn

en: password
da: adgangskode

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Delete File
da: Slet fil

en: Publish
da: Udgiv

en: host
da: værtsnavn

en: Transfer
da: Overfør
