File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: username
mr: सदस्यनाम

en: password
mr: संकेताक्षर

en: Publish
mr: प्रकाशित
