File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Edit File
nl: Bestand bewerken

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Transfer
nl: Overdracht
