File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: username
sl: uporabniško ime

en: Publish
sl: Objavi

en: host
sl: gostitelj
