File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: username
vi: tên đăng nhập

en: password
vi: mật khẩu

en: Publish
vi: Xuất bản
