File Upload Options (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Media
hu: Média

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: The file upload failed. %upload
hu: A fájl feltöltése nem sikerült. %upload

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hu: %name fájlmezőhöz tartozó %directory feltöltési könyvtár nem hozható létre vagy nem hozzáférhető. Emiatt az újonnan feltöltött fájlt nem lehet ebbe a könyvtárba menteni és a feltöltés meg lett szakítva.
