File uploader by Uppy (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums
