File uploader by Uppy (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Theme
fa: پوسته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Plugin
fa: افزونه

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
