File uploader by Uppy (1.0.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Theme
fi: Teema

en: Options
fi: Valinnat

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Light
fi: Vaalea

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Dark
fi: Tumma

en: Instance
fi: Instanssi
