File uploader by Uppy (1.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Theme
hu: Smink

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Light
hu: Világos

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail height
hu: Bélyegkép magassága

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Dark
hu: Sötét

en: Instance
hu: Példány
