File uploader by Uppy (1.0.4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Theme
es: Tema

en: Options
es: Opciones

en: Revert
es: Revertir

en: Plugin
es: Extensión

en: Light
es: Fina

en: Thumbnail width
es: Ancho de miniatura

en: Thumbnail height
es: Alto de miniatura

en: Rotate
es: Girar

en: Dark
es: Oscuro

en: Instance
es: Instancia
