File uploader by Uppy (1.0.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Plugin
ca: Connector

en: Light
ca: Clar

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura

en: Thumbnail height
ca: Alçada de la miniatura

en: Rotate
ca: Girar

en: Dark
ca: Fosc
