File uploader by Uppy (1.0.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Rotate
el: Περιστροφή
