File uploader by Uppy (1.0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Revert
gl: Volver

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura

en: Rotate
gl: Rotar

en: Dark
gl: Escuro
