File uploader by Uppy (1.0.5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Revert
sv: Återställ

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Light
sv: Ljust

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd

en: Thumbnail height
sv: Miniatyrbildens höjd

en: Rotate
sv: Rotera

en: Dark
sv: Mörkt
