File uploader by Uppy (1.0.5) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Theme
uk: Тема

en: Options
uk: Опції

en: Revert
uk: Відновити

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Auto
uk: Авто

en: Light
uk: Світла

en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри

en: Thumbnail height
uk: Висота мініатюри

en: Rotate
uk: Поворот

en: Dark
uk: Темний

en: Uploader
uk: Відвантажувач

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Flip
uk: Розвернути
