File uploader by Uppy (1.0.6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Theme
fr: Thème

en: Revert
fr: Rétablir

en: Light
fr: Léger

en: Thumbnail width
fr: Largeur de la vignette

en: Thumbnail height
fr: Hauteur de la vignette

en: Rotate
fr: Rotation

en: Dark
fr: Sombre
