File uploader by Uppy (1.0.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Theme
id: Tema

en: Options
id: Opsi

en: Revert
id: Kembali

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail

en: Thumbnail height
id: Tinggi thumbnail

en: Rotate
id: Rotasikan
