File uploader by Uppy (1.0.6) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Theme
oc: Tèma

en: Options
oc: Opcions

en: Revert
oc: Restablir

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Instance
oc: Instància
