File uploader by Uppy (1.0.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Theme
ar: حلة

en: Options
ar: الخيارات

en: Revert
ar: استرجع

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة

en: Rotate
ar: التدوير
