File uploader by Uppy (1.0.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Theme
az: Tema

en: Options
az: Seçimlər

en: Revert
az: Qaytarma

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü

en: Rotate
az: Fırladın
