File uploader by Uppy (1.0.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Theme
be: Тэма

en: Options
be: Налады

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Dark
be: Цёмная

en: Instance
be: Асобнік
