File uploader by Uppy (1.0.7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Theme
it: Tema

en: Options
it: Opzioni

en: Revert
it: Ripristina

en: Light
it: Chiaro

en: Thumbnail width
it: Larghezza miniatura

en: Thumbnail height
it: Altezza anteprima

en: Rotate
it: Ruota

en: Dark
it: Scuro

en: Instance
it: Istanza
