File uploader by Uppy (1.0.7) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Theme
no: Utseendemal

en: Options
no: Valg

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Plugin
no: Tillegg

en: Thumbnail width
no: Miniatyrbildebredde

en: Thumbnail height
no: Miniatyrbildehøyde

en: Rotate
no: Roter
